ALFEMO DİCLEKENT ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI!

ALFEMO DİCLEKENT ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI!
A+
A-
15.03.2019

Türkiye’ nin en büyük mobilya markalarından olan Alfemo, Diclekent Mağazası’ nı, düzenlenen görkemli bir törenle Diclekent Mobilyacılar Caddesi, Memorial Hastanesi karşısında hizmete açtı.

Halk oyunları gösterisiyle başlayan açılış etkinliğinde siyaset, bürokrasi ve ticaret dünyasının önde gelen isimlerinden Milletvekili Oya Eronat, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hayrettin Bahçivancı, KOSGEB İl Müdürü Hasan Solmaz, Diyarbakır Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Esen gibi isimler Orunlar Mobilya’ nın da sahibi yatırımcı İşadamı Ahmet Orun’ u yalnız bırakmadılar.

Alfemo Diclekent Mağazası’ nın açılış konuşmasını yapan İşadamı Ahmet Orun; “Bölge halkının her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünerek açtıkları Batman ve Diyarbakır Alfemo Mağazalarının ardından Diclekent şubesini de hizmete açmanın gururunu yaşadıklarını”  ifade ederek, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

Alfemo Mobilya CEO’ su Ahmet Dinler ise Diclekent şubesini açmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Konsept mağazalarımızda Avrupai modern tarzı Anadolu kültürü ile yorumlayan mobilyalar bulunmakta. Satış sonrasında hizmetleriyle tüketicinin yanında olması Alfemo’ yu rakiplerinden farklı kılıyor” dedi.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ise Türkiye’nin en büyük şehirlerinde mevcut olan her şeyin Diyarbakır’da da var olmasından sevinç duyduğunu söyledi. DTSO Başkanı Mehmet Kaya; “ açılan her yeni işletmenin şehrin ekonomisine canlılık kazandırdığını dile getirerek, “Bu mağazaya benzer işyerlerinin sayısının çoğalmasını temenni ediyorum. Çünkü açılan her bir işyeri istihdam demek, üretim demek” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından mağazanın açılış kurdelesini Ak Parti Milletvekili Oya Eronat, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Alfemo Mobilya CEO’ su Ahmet Dinler  ve İşadamı Ahmet Orun birlikte kestiler.

Kurdele kesiminin ardından müzik dinletisi eşliğinde verilen kokteylde Ahmet Orun ve kardeşleri Batman Alfemo Mağazası Müdürü Mobilya Dekorasyon Öğretmeni Celal Orun ile Diyarbakır Mağaza müdürleri Garip ve Dindar Orun davetlilerle yakından ilgilendiler. Mağazadaki ürünleri yakından inceleme fırsatı bulan davetlilere ürünler hakkında bilgiler verildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.