Ak Parti İl Başkanı Aydın; “temel yol haritamız insanların yüreğine dokunmak”

Ak Parti İl Başkanı Aydın; “temel yol haritamız insanların yüreğine dokunmak”
A+
A-
12.03.2021

24 Şubat’ta gerçekleşen 7. Olağan Kongre sonrası göreve gelen Ak Parti Diyarbakır Yeni İl Yönetimi Diyarbakır’ da faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Yeni il Başkanı Muhammet Şerif Aydın, hedefleri ve yapmak istedikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Basın buluşmasına Kadın Kolları İl Başkanı Müzeyyen Kaya, Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu, Yenişehir İlçe Başkanı Nupel Kaya, Sur İlçe Başkanı Murat Unat, Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ve Kayapınar İlçe Başkanı Uğur Delidere de katıldı.

İl Başkanı M. Şerif Aydın; ”Bizler bu şehrin dertleriyle dertlenen insanlarız. Şehrimizde ve bölgemizde bugüne kadar yaşanmış güzellikleri daha ileriye taşıyabilir miyiz? Varsa yanlışlıkları tamir edebilir miyiz? Düşüncesiyle yola çıkmış bir ekibiz. Bu süreçte sizlerin eleştirilerine ve düşüncelerine her zamandan fazla ihtiyaç duyacağız. Sizler de bu şehrin birer çocuğu olarak bu şehrin her alanda daha güzel günler yaşaması ve bu şehrin çocuklarına beraber daha farklı ve daha güzel günler yaşatmak için birlikte bir arayış ve mücadele içerisinde olalım istiyoruz. Temel yol haritamız insanların yüreğine dokunmak üzere oluştu” diyerek, basın mensupların sorularını yanıtladı.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.